Šiuolaikinių šildymo sistemų gamintojas

DAUGIAU KAIP 40 METŲ PATIRTIS ŠILDYMO SISTEMŲ GAMYBOJE

Apie "Moderator"

Daugiau nei prieš 30 metų inžinierius Kazimež Kubacki sukurė koncepciją medienos atliekų energijos panaudojimui namų ir pramonės įmonių šildymui. Pirmaisiais metais orientavosi į projektavimą bei šildymo sistemų diegimą, daugiausia pagal medienos perdirbimo įmonių užsakymus ir pageidavimus.
1981 metais buvo įkurta "Šildymo energetikos gamykla", kurioje inžinierius Kazimež Kubacki pradėjo gaminti savo sukurtą katilą, pavadindamas jį "Moderator". Dėka inovacinių sprendimų "Moderator" katilai turėjo didžiulę sėkmę tarp tuo metu rinkoje buvusių nepakankamai efektyvių anglies deginimo katilų.
Ilgametė patirtis ir katilų konstrukcijos tobulinimas, o taip pat padidėjusi paklausa lėmė tai, kad 1991 metai buvo atidaryta antroji "Moderator" katilų gamyklą. Devintojo dešimtmečio pabaigoje sujungtos abi gamyklos ir iki 2001 metų veikė kaip "Katilų gamykla Kazimež Kubacki". 2001 metų rudenį įmonė pakeitė statusą į ribotos atsakomybes bendrovę "Moderator" Sp. z o.o. Paskutiniais metais gamykla pasikeitė iš pagrindų - buvo įrengtos modernios staklės, išplėstas platintojų tinkas Lenkijoje bei į daugiau kaip 12 Europos šalių, pradėta naujų gaminių linija – Biomasės deginimo sistema "SMOK" ir šiuolaikiški granuliniai katilai.
"Moderator" katilai gavo daug apdovanojimų Lenkijos ir užsienio parodose, bet pagrindinis kokybės rodiklis yra nuolat auganti paklausa.

 Moderator gamykla

„Moderator" Sp. z o.o.
Įmonės kodas: 052011546
PVM mokėtojo kodas: PL 5431988059
Faktinės buveinės adresas: ul. 11-go Listopada 16a, Hajnowka, 17-200, Polska
Tel.: +48 85 682 75 25
El. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tinklapis: https://www.moderator.com.pl

Moderator.lt © 2017